Понедельник, 17.06.2024, 20:55
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | TRIMBLE CFX-750 | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Поиск
...
Рейтинг@Mail.ru
Agro GPS
Навигация для сельхозтехники
+380679282086
+380442505942
agrogps@ukr.net

Сільгосп навігатор GPS Trimble CFX 750

 
Сільгосп навігатор GPS Trimble CFX 750 призначений для точного (2-20 см) паралельного водіння техніки при посіві, обприскуванні, зборі врожаю, культивації, розкиданні

Сільгосп GPS Trimble CFX 750 має новітній дисплей з сенсорним управлінням для точного паралельного водіння в ручному та автоматичному режимі , з фунціями прийому поправок OmniStar (VBS, XP, HP, RTX) , диференційного внесення матеріалів (Field IQ) , посекционной відключення штанги обприскувача та ін .

Для досягнення максимального ефекту при посіві, обприскуванні, розкиданні і роботі з технологій Strip - Till, використовуйте GPS Trimble CFX 750, додаючи систему контролю вносяться матеріалів Trimble Field - IQ ™, і модернізуючи прилад для прийому супутників ГЛОНАСС.

Вбудований двохчастотний приймач сумісний з усіма рівнями точності і супутниковими системами , в тому числі і ГЛОНАСС. Це означає, що курсовказувач GPS Trimble CFX 750 - це ідеальне рішення для будь-яких культур, полів і грунтів. Цей курсовказувач легко дообладнати системою допоміжного водіння EZ -Pilot або системою автоматичного водіння Autopilot . Крім того є можливість контролю диференційованого внесення добрив шляхом підключення системи Field - IQ.

 

Основні функціональні можливості сільгосп GPS Trimble CFX 750 :

  • Установка системи GPS Trimble CFX 750 займає менше години, так само швидко система освоюється оператором;
  • Легкий у використанні кольоровий сенсорний екран з діагоналлю 8 дюймів;
  • Яскрава світлодіодна панель дає візуальну інформацію про зміщення транспортного засобу;
  • Панель із 27 яскравих світлодіодів дає інформацію про зміщення щодо заданої траєкторії при будь-якому освітленні ;
  • Вбудований двочастотний приймач GPS забезпечує точність 10 - 15 см «від ряду до ряду» використовуючи антену AG -25 і систему поправок EGNOS, а так само розблокувавши функцію прийому платних поправок OmniSTAR, Ви підвищуєте точність від проходу до проходу до 5 - 10 см;
  • Завдяки наявності роз'єму USB Ви з легкістю зможете зберігати звіти про виконану роботу в форматі Microsoft Word, а так само *.Shp - файли, які Ви зможете обробляти за допомогою спеціалізованих програмних інструментів;
  • Дообладнюючи систему GPS Trimble CFX 750 допоміжним підрулюючим пристроєм EZ -Pilot, Ви зможете виконувати необхідні операції набагато швидше і зменшивши втому оператора;
  • З новою функцією картографування меж і властивостей, Ви самостійно зможете створювати карти полів, позначати їх неоднорідності і переносити на ПК для подальшої обробки та перегляду в безкоштовному програмному пакеті EZ- View Farm Works, який поставляється в комплекті з системою.

Підтримка SBAS (WAAS / EGNOS) , OmniSTAR (VBS, XP, HP, RTX ), RTK.

Сумісність з системами TRIMBLE:


Система рульового управління
Автоматична система рульового управління, що встановлюється на вал рульової колонки. Допомагає Вам точно направити ваші трактора по заданої прямої на будь-якій місцевості в будь-який час доби.
Field - IQ ™ система управління внесеним матеріалом
Управління та контроль нормою внесення матеріалів, передові системи контролю насіння для посадки, боротьба з шкідниками - обприскування.
моніторинг врожайності
Інформація про вологість за допомогою датчиків вологості і даних в режимі реального часу для точного і своєчасного збору врожаю.
Програмне забезпечення Farm Works ®
Програмне забезпечення для управління даними пропонує повний спектр рішень для поля і ферми, офісу, зокрема відображення бухгалтерського обліку, управління водними ресурсами, і багато іншого.
Зв'язок через Farm
Бездротовий зв'язок між керівництвом і оператором трактора. Передача завдання, маршрутів, ліній і карт покриття між транспортними засобами або передача інформації з польових моніторів в офіс і назад .

Создать бесплатный сайт с uCoz
Copyright MyCorp © 2024